NOWOŚĆ ciepło, cieplej.. IGLO ENERGY

IGLO ENERGY
Najcieplejsze okno na rynku Uw=0,6 W/(m2K)

Iglo Energy to innowacyjne rozwiązanie w zakresie energooszczędnych okien. To pierwsze na świecie okno PVC wykonane z najwyższej jakości profili GL System, wyposażone w specjalnie zaprojektowaną uszczelkę ze spienionego EPDM polepszającą szczelność i izolacyjność cieplną okna. To energooszczędność, funkcjonalność i ponadczasowy design w nowoczesnym wydaniu!

To rewolucja doskonała, bo w tworzeniu najlepszych okien DRUTEX nie ma umiaru!
Zatrzymaj ciepło w swoim domu!Nowe okno IGLO ENERGY to autorski produkt DRUTEX S.A. zaprojektowany, by dostarczać klientom satysfakcji z użytkowania nowoczesnego produktu, będącego wyrazem zaawansowanej myśli technologicznej i restrykcyjnych wymagań rynku.

IGLO ENERGY to produkt o najniższym współczynniku przenikania ciepła na rynku Uw = 0,6 W/(m2K)*. To absolutny rekord w zakresie energooszczędnych okien potwierdzający doskonałe właściwości izolacyjne. Okno posiada innowacyjny system uszczelnienia, dostępny wyłącznie w ofercie DRUTEX S.A., będący gwarancją najlepszych parametrów pod względem energooszczędności.

Jest to pierwsze rozwiązanie na świecie wykorzystujące uszczelkę centralną ze spienionego EPDM. IGLO ENERGY to inwestycja w ponadprzeciętną jakość i najwyższy stopień energooszczędności. To okno, które pozwala zatrzymać ciepło w każdym domu, niezależnie od warunków atmosferycznych.

*dla okna o wymiarach 1230mm x 1480mm (szyba  Ug=0,3 W/(m2K) z  ramką Swisspacer, wzmocnienie z włókna szklanego).